Jak wypłacić wygrane pieniądze z konta firmy bukmacherskiej?

Wygrane pieniądze

Celem każdego gracza w zakładach jest osiągnięcie zysku. Rejestracja i wpłata pieniędzy przy pomocy bukmachera betx jest łatwa. Wycofanie się z zakładów sportowych i otrzymanie wygranych, które zgromadziłeś, jest procesem nieco bardziej skomplikowanym.

Weryfikacja tożsamości

Istnieją uzasadnione przeszkody, które mogą odroczyć wypłaty. Jeśli nie przeszedłeś procesu weryfikacji konta przed wypłatą z zakładów sportowych, będziesz musiał wysłać dokumenty potwierdzające twoją tożsamość, zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze. Może to opóźnić możliwość złożenia wniosku o wypłatę nawet o 72 godziny. Proces jest długi, ale jest to niezbędny krok, aby pozbyć się potencjalnych oszustów.

Kto ma prawo wypłacić pieniądze z bukmachera?

 • Należy pamiętać, że wypłata pieniędzy jest dozwolona tylko dla pełnoletnich obywateli, którzy potwierdzili swoje dane osobowe oficjalnym dokumentem (którzy przeszli identyfikację i weryfikację); 
 • Wypłacić pieniądze mogą tylko gracze, które posiadają konto w bukmacherze betx polska – wypłacić pieniądze można tylko ze swojego konta;
 • Pieniądze wykorzystywane na zakłady muszą być pozyskiwane legalnie;
 • Jeden gracz ma możliwość korzystać z jednego konta, w przeciwnym razie znajdzie się pod podejrzeniem multiaccountingu i zostanie zablokowany;
 • Zakłady muszą być uczciwe, w przeciwnym razie nastąpi blokada bukmachera.

Popularne sposoby wypłacania pieniędzy z legalnych bukmacherów

Aby wypłacić pieniądze z legalnego bukmachera w Polsce, musisz przejść do sekcji “Wypłata środków”. Następnie bukmacher zaoferuje wybór kilku metod wypłaty. Oto najpopularniejsze z nich:

 • karty bankowe: Visa, MasterCard, Maestro;
 • e-portfele: Skrill, PayPal, QIWI, Payoneer, Yandex.Money, WebMoney;
 • kasy w punktach przyjmowania zakładów.

Wybierz odpowiednią opcję wypłaty. Może to zależeć od metody wpłaty. To znaczy, że musisz wypłacać środki na kartę bankową o takim samym numerze konta, jeżeli wpłaciłeś pieniądze na konto bukmacherskie z tej samej karty. Określ żądaną kwotę i postępuj zgodnie z instrukcjami bukmachera, aby zakończyć operację. 

Ważne jest, aby pamiętać, że wypłata środków może zająć dużo czasu. W Regulaminie bukmacherów ebetx pl zawsze wyznaczony jest termin przyznania środków pieniężnych. Jeśli jest napisane, że wypłaty odbywają się w terminie do siedmiu dni, nie oznacza to, że gracz będzie musiał czekać na pieniądze przez cały tydzień. Najprawdopodobniej wypłata nastąpi wcześniej. 

Nawiasem mówiąc, niektóre biura mogą pobierać prowizję za wycofanie. I wielu bukmacherów woli, aby metoda wypłaty odbywała się sposobem wpłacania środków na konto. Na przykład, jeśli doładowałeś saldo za pomocą karty bankowej WBK Banku, będziesz musiał dokonać na nią wypłaty. Nie zapomnij o podatku od wygranych.

Jaki podatek płacą gracze, wypłacając pieniądze z legalnych bukmacherów?

 • wysokość podatku wynosi 12% wygranej netto dla bukmacherów ebetx;
 • jeśli kwota wygranej netto wynosi 2280 złotych i więcej, podatek w wysokości 10% od wygranej kwoty musi być wypłacony graczem w urząd skarbowy;
 • jeśli kwota wygranej netto jest mniejsza niż 2280 złotych, gracz nie będzie płacić podatek.

Nielegalni bukmacherzy

Nielegalny rynek bukmacherski jest reprezentowany w Polsce z reguły przez zagraniczne biura. Wycofanie pieniędzy z kont takich bukmacherów stało się bardziej skomplikowane w 2017 r., kiedy wprowadzono dodatkowe kontrole i ograniczenia dotyczące przelewów bankowych.

Dlaczego ludzie w ogóle korzystają z usług takich wątpliwych firm bukmacherskich? Faktem jest, że przy wycofywaniu środków z zagranicznych zakładów bukmacherskich gracze nie płacą podatku dochodowego. Ale zamiast podatku w niektórych takich biurach jest wymagana dodatkowa prowizja. Kolejną wadą jest to, że wśród nielegalnych biur są ci, którzy oszukują graczy i nie płacą pieniędzy. Dlatego zalecamy korzystanie tylko z legalnych bukmacherów.